Hakkımızda - AVO BOYA VE KİMYA İMALATI
AVO BOYA VE KİMYA İMALATI

Hakkımızda

AVO KİMYA, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile kaliteden taviz vermeyen, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak üretim yapan bir firmadır. Ekonomik büyümenin merkezinde yenilik kavramının bulunduğu gerçeğiyle hareket ettiğinden, piyasanın değişen ihtiyaçlarına AR-GE alanında devamlı çalışarak yeni ürünler geliştirmektedir. İhtiyaca uygun özel boya, kaplama malzemesi veya yapıştırıcı tasarlayabilmektedir. Yıllardır değişmeyen istikrarlı büyümesini buna borçludur. AVO KİMYA, kalite yönetim sistemi ISO 9001:2008 ve TSE belgeli bir firma tecrübeli kadrosu ile hizmete dönüştürme yarışındadır. Üretimini yaptığı ürünleri hem iç pazarda, hem de dış pazarda satışını yapmaktadır.


AVO Boya Kimya olarak amacımız; kaliteli ürünlerimizi ve size özel çözümlermizi, siz saygıdeğer müşterilerimize kalite ile birlikte en ekonomik şekilde sunabilmektir. Boya İmalatında deneyimli personel ile tecrübesi bulunan AVO Boya Kimya Sanayi üretim yaptığı ürkülerin listesini genişletiyor. AVO Boya Kimya yeni üretim tesisinde kapasitesini üç katına çıkartarak ürün yelpazesini Her geçen gün artırıyor AVO Boya Kimya 2021 yılında yeni üretim tesisinde üretimini yaptığı ürünlerin listesini genişletmeyi ve kalite çizgisini sürekli artırmayı hedefliyor.

Telefonlarımız
0530 022 89 12 / 0546 781 89 19
KOREK:00964 751 223 82 02
Adresimiz
MERKEZ: Cumhuriyet Mah. İpekyolu Bulv. No:352 Silopi/ŞIRNAK ŞUBE:Sinanpaşa Mah. Has Fırın Cad. No:3/38 Beşiktaş/İSTANBUL
Epostalarımız
info@avoboyavekimya.com.tr
muhasebe@avoboyavekimya.com.tr