Vizyonumuz - AVO BOYA VE KİMYA İMALATI
AVO BOYA VE KİMYA İMALATI

Vizyonumuz

AVO BOYA VE KİMYA OLARAK Sürdürülebilir ilişkiler çerçevesinde hızlı dinamik ve yeniliklere açık ürün zenginliği ile iş ortaklarımıza hizmet etmektir. satış felsefemizin temelini temsil eder. Uluslararası bir reçine ve boya firması olarak; ürünlerimizin zamanında teslimatını ve dağıtımını sağlarken, hem Türkiye’de hem de yurtdışında satış öncesi ve sonrası hizmetler vermekteyiz.

Alanında uzman kimyager ve teknisyenlerden oluşan destek ekibimiz, müşterilere ihtiyaçlarına göre doğru ürünü veya ürün takımını seçmelerinde yardımcı olur ve en iyi teknik ve uygulama performansını elde edinceye kadar onları destekleriz.

müşterilerimizin sorunlarına karşılık, duyarlı ve bilgili uzmanlarımızın ürettikleri yenilikçi, uygun maliyetli ve zamanında çözümlerle onları sürekli destekliyoruz. Deneyimli teknik ve analitik kadromuz AVO BOYA VE KİMYA a'ya pazara en yüksek kalitede ürün sunma imkanı verirken, müşterilerimizin iş yapma biçimini geliştiren yeni fikirler oluşturuyorlar.
Telefonlarımız
0530 022 89 12 / 0546 781 89 19
KOREK:00964 751 223 82 02
Adresimiz
MERKEZ: Cumhuriyet Mah. İpekyolu Bulv. No:352 Silopi/ŞIRNAK ŞUBE:Sinanpaşa Mah. Has Fırın Cad. No:3/38 Beşiktaş/İSTANBUL
Epostalarımız
info@avoboyavekimya.com.tr
muhasebe@avoboyavekimya.com.tr